بهترین جی پی اس و ردیاب خودرو موجود در بازار

بعنوان جایگزین ، اطلاعات ورودی دستگاه ردیاب از طریق درگاه GSM / GPRS شبکه تلفن همراه می تواند به طور مستقیم برای انتقال اطلاعات به یک کامپیوتر مرکزی اقدام نمایند. بدون توجه به جایی که خودرو پنهان است وشما با موفقیت ماشین به سرقت رفته خود را پیدا کنید حتی اگر دزدان از پارازیت GPS / سیگنال GSM استفاده کنند. تراشه های GNSS به ردیاب های GPS وسایل نقلیه اجازه می دهند تا سیگنال هایی را از دیگر سیستم های ماهواره ای مانند GLONASS و Galileo جمع کنند که باعث افزایش دقت مکان ارائه شده می شود. یک ردیاب (GPS Tracker) اساساً شامل یک ماژول جی پی اس (GPS )برای دریافت سیگنال ردیاب (GPS Tracker) از ماهواره ها و محاسبه مختصات جغرافیایی و یک ماژول حافظه برای ذخیره کردن اطلاعات است. اگر شما هم به دنبال بهترین راه برای بالا بردن امنیت خودرو خود هستید، خرید پرفروشترین ردیاب خودرو در بازار ایران انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. خاموش کردن خودکار مانع از راه اندازی موتور وسیله نقلیه توسط شخص ثالث می شود و بدون دستور مجدد صاحب خودرو ، وسیله نقلی دیگر روشن نخواهد شد . ردیاب آهنربایی خودرو طیف وسیعی راه برای محافظت از وسیله نقلیه در صورت سرقت ارائه میدهد و ما با افتخار می گوییم که بسیاری از وسایل نقلیه به سرقت رفته ، مجهز به ردیاب خودرو گروه مهندسی همگام (اجاره ردیاب) به صاحب خود بازگشته و اکثر یافته شدگان در طی 24 ساعت ابتدایی سرقت بود.

گروه مهندسی همگام با استفاده از نرم افزار پیشرفته ردیابی ، به کاربران این امکان را می دهد تا به داده های تاریخچه مسیر خود براساس تقاضا دسترسی داشته باشند که می توانند برای محاسبه مصرف سوخت ، برنامه ریزی برای مسیرهای آینده کوتاه تر و مشاهده رویدادهای وارد شده استفاده شوند. کاربران شخصی می توانند داده های مسیر خود را به خوبی بررسی کنند تا مسیرهای روزمره خود را بهبود بخشند و سریع تر به مقصد خود برسند. هر چه مدل ردیاب شما امکانات بیشتری داشته باشد نصب آن پیچیده تر میگردد. معمولا یک ردیاب (GPS Tracker) به سه دسته تقسیم می شود ، هرچند بسیاری از تلفن های هوشمند مجهز به سیستم جی پی اس (Location) می توانند در هر یک از این حالات با توجه به برنامه های تلفن همراه نصب شده کار کنند. گروه وایزر ارائه دهنده بهترین و به روزترین ردیاب های خودرو با قابلیت های منحصربه فرد ردیابی ماهواره ای و لحظه ای وسیله نقلیه شما می باشد. نرم افزارهای متفرقه و دستکاری شده ، داده های مناسبی به شما ارائه نمی کنند و ضریب خطای بالایی دارند . قابلیت های نظارت دستگاه ردیاب ممکن است بسته به مدل آن متفاوت باشد اما دستگاه های ردیاب وسیله نقلیه را می توان با لوازم جانبی اضافی بهبود بخشید تا امنیت بیشتری برای وسایل نقلیه شما فراهم شود.

این دستگاه یا مجهز به gps است و یا علاوه بر gps از اینترنت نیز برای ارسال اطلاعات استفاده می کند که نوع دوم دارای درگاه سیم کارت هستند. پس هر شخص یا نهادی باید به وظیفه خود در زمینه حفاظت از محیط زیست به درستی عمل کند تا هوای پاک برای نسل آینده نیز پا بر جا بماند . ولتاژ قابل استفاده برای این ردیاب ۹ تا ۳۶ ولت می باشد. این کار به صاحبان وسایل نقلیه این فرصت را می دهد تا وسیله نقلیه خود را سریع و با خیال راحت از مسیر خطر دور کنند. دستگاه های ردیاب مقدار زیادی از اطلاعات مربوط به سفرهای شما را جمع آوری و انتقال می دهند و تمام داده های مسیر تا 12 ماه در سرورهای شرکت سرویس دهنده ذخیره می شوند. مدیران کسب و کار می توانند تاریخچه مسیر یک وسیله نقلیه خاص را با جزئیات کامل مشاهده کنند و گزارش هایی را تهیه کنند که برای کاهش هزینه ها و بهینه سازی توزیع منابع ضروری مورد استفاده قرار می گیرند. نرم افزار ردیاب خودرو ، برای ارائه خدمات کامل و پیشرفته به مشتریان متقاضی خرید ردیاب ارائه می گردد . ردیاب خودرو و دزدگیر جی پی اس، وسیلهای است برای امنیت، کنترل وپیگیری خودرو که با ردیابی صحیح وسیله نقلیه ، شما می توانید موقعیت هر لحظه خودرو را بر روی نقشه ببینید و گزارشی از سرعت و زمان و مکان توقفها را به شما ارائه میدهد.

اگر شما از برق خودرو اطلاع داشته باشید، از روی نقشه به آسانی امکان نصب آن وجود دارد. ردیاب به شما امکان می دهد وسایل نقلیه و دارایی های با ارزش خود را به سرعت روی نقشه پیدا کنید. به همین دلیل انواع دستگاه های ردیابی خودرو تولید شده اند که به ماژول GNSS مجهز شده اند. نکته ی جالب این است که شما می توانید برای خودروی خود یک محدوده مکانی مشخص کنید که اگر خودروی شما به سرقت رفت و از آن محدوده خارج شد سریعا به شما اطلاع داده می شود. با استفاده از نرم افزار ردیاب همگام از هر دستگاه تلفن همراه یا رایانه ای ، می توانید محدوده جغرافیایی ، روشن شدن ، سرعت ، توقف ، حرکت ، دستکاری و بسیاری دیگر از هشدارها را ایجاد کنید. به این ترتیب با استفاده از توانایی های ردیاب شما اشراف کاملی روی خودرو یا موتور سیکلت یا هر وسیله نقلیه دیگری خواهید داشت . ردیاب خودرو سخت افزار کوچک و قابل حملی است که با نشان دادن موقعیت مکانی خودرو و وسیله نقلیه در مواقع ضروری می تواند از به سرقت رفتن ماشین ، بروز مشکلات و بحران های مازاد جلوگیری کند و امداد رسانی را سرعت بخشد.

بعضی از ردیابهای پیشرفتهتر و گرانقیمتتر میتوانند همزمان با حرکت خودرو مکان جغرافیایی دقیق آن را به شما نشان دهند. وظیفه ردیاب ماشین، ذخیره مسیرهای طی شده توسط ماشین و نمایش دقیق مکان ماشین میباشد. طیف گسترده ای از موارد استفاده برای مناطق ژئوفنس مانند بررسی زمان ورود و عزیمت کارمندان به اماکن شغلی یا مکان هایی که باید در زمان خاصی در آنجا حضور داشته باشند یا مشاهده حرکات و نحوه رفتار فرزندان و حتی همسر هنگام رانندگی وجود دارد. ردیابی دقیق زمان همچنین به مشاغل اجازه می دهد تا از طریق برنامه ریزی بهتر برای سفارشات کاری در آینده از مطالبات اضافه کاری کاذب جلوگیری کرده و بهره وری نیروی کار خود را بهبود بخشند. با استفاده از ردیاب حتی در صورت سرقت خودرو ، شما می توانید به راحتی با استفاده از ردیاب و حکم مقام قضایی نسبت به استرداد خودرو خود و تحویل سارق به محاکم قضایی اقدام کنید . کاربران می توانند با استفاده از رایانه یا دستگاه تلفن همراه به راحتی به تنظیمات دستگاه ردیاب خود دسترسی پیدا کرده و هشدارهای لازم و مورد نیاز خود را ایجاد کنند ، گزارش تهیه کنند و همینطور بر حرکت وسیله نقلیه نظارت کنند . ردیاب ماشین کار شما را در هنگام سرقت ماشین راحتتر میکند و میتوانید به راحتی ماشین و سارقین را قبل از این که به ماشین شما آسیب برسانند، پیدا کنید.