بهترین ترازوهای دیجیتال حمام برای زندگی سالم


نور آفتاب ، هوای تازه ، ورزش و غذاهای مغذی ، پایه و اساس زندگی سالم را ایجاد می کند ، اما آنها تنها چیزهایی نیستند که برای موفقیت به آنها نیاز دارید. به نظر می رسد که یک ابزار ساده که احتمالاً می خواهید از آن جلوگیری کنید ، ابزاری مهم است که قطعاً هنگام تمرکز روی زندگی سالم به آن نیاز دارید: ترازو بدنام حمام. ترازو های مناسب به شما کمک می کند تا از آماری که برای تغییر استفاده می کنید ، توجه داشته باشید تا بتوانید سلامت کلی خود را بهتر کنترل کنید.

ترازو دیجیتال مدت طولانی است ، اما این موارد غافل شده در سالهای اخیر بسیار بهبود یافته است. ترازو های امروزی ارائه شده از طرح های دقیق ، نمایشگرهای بهتر و براق تر ، طرح های کم تحرک تر. برخی حتی بیش از وزن شما را با ویژگی هایی که قادر به اندازه گیری جزئیات مانند جرم استخوان و همگام سازی با برنامه های دستگاه های تلفن همراه مورد علاقه خود هستند ، پیگیری می کنند. آماده کشف ترازو حمام مورد علاقه بعدی خود هستید؟ ما برای شروع کار 10 مدل برتر را گردآوری کرده ایم.

1
بهترین ها: ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision
ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision با ارائه اثبات اینکه نیازی به صرف یک تن پول برای ترازو بزرگ نیست ، یک برچسب قیمت متوسط ​​و هزاران رتبه پنج ستاره دارد. شما تنوع زوجی دریافت نمی کنید ، اما به لطف یک صفحه نمایش LED با نور پس زمینه ، ترازو قابل اعتماد و قابل خواندن و خواندن آن را آسان می کنید.

این ترازو براق و شیک ، دارای چهار سنسور است که آن را به طور مداوم دقیق نگه می دارد بدون اینکه به آن ضربه بزنید به بالای شیشه ای خو گرفته شده برای فعال کردن آن. از طرف منفی ، آن قسمت شیشه ای شیک نیاز به تمیز کردن مکرر برای از بین بردن لکه ها و رد پا دارد.

هم اکنون خریداری کنید
2
بهترین ارزش: ترازو حمام دیجیتال کالاهای بزرگ
اولویت بندی ارزش نباید به معنای سبک و ویژگی های سازش باشد. ترازوی دیجیتال بزرگ محصولات است بیش از 5000 بررسی پنج ستاره. کاربران عاشق طراحی براق و سهولت استفاده هستند. همچنین می توانید روی عددی ، قوام و صفحه نمایش روشن با شماره هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند به راحتی بخوانید.

این ترازو با هیچ شکاف مطابقت ندارد ، اما یک مورد فوق العاده نیز وجود دارد که مورد علاقه کاربران است. این شرکت بخشی از هر فروش را به شرکای خیریه خود اهدا می کند. این امر آن را به ابزاری برای زندگی سالم تبدیل می کند که واقعاً می توانید در آن احساس خوبی داشته باشید.

هم اکنون خریداری کنید
3
بهترین ترازو هوشمند: Withings Body + – ترازو دیجیتال بدنه هوشمند
ظاهر براق و صفحه نمایش واضح ، این ترازو هوشمند را در بین افرادی که به دنبال پیگیری بیش از وزن خود هستند ، مورد علاقه خود قرار داده است. با استفاده از ترازو دیجیتال Withings Body + – Smart Body Smart ، می توانید همه چیز را از وزن و چربی بدن تا توده استخوانی و عضلات خود اندازه گیری کنید. ردیابی حاملگی ، حالت کودک و ردیابی تغذیه برخی از ویژگی هایی را که کاربران دوست دارند ، نشان می دهد.

از همه مهمتر ، این ترازو با برنامه های سلامتی و تناسب اندام مورد علاقه شما در تعامل است و به طور خودکار با آنها هماهنگ می شود. حتی به شما امکان می دهد اطلاعات خود را با دوستان و پزشکان به اشتراک بگذارید.

هم اکنون خریداری کنید
4
بهترین ترازو بدون لغزش: ترازو حمام دیجیتال Famili
قدم به سمت راست بروید ، حتی با پای مرطوب. هیچ ترسی از لغزش با این ترازو منحصر به فرد وجود ندارد. سطح بافتی و کف لاستیکی ترازو حمام دیجیتال Famili را محکم در محل خود نگه می دارد تا همیشه احساس امنیت و پایداری کنید. سکوی پلاستیکی خراب نخواهد شد و هنگامی که قدم برمی دارید ، قرائت های فوری می گیرید.

این ترازو بیش از 2،000 بررسی پنج ستاره از کاربرانی دارد که از این صحت تعریف می کنند. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به صفحه نمایش روشن ، اعداد قابل خواندن و سکوی راحت اشاره کرد.

هم اکنون خریداری کنید
5
بهترین برای خانواده های بزرگ: ترازو هوشمند eufy
نگه داشتن همه چیز سازمان یافته هنگامی که شما عضو یک خدمه بزرگ هستید می تواند دشوار باشد. خوشبختانه ، هنگامی که ترازو هوشمند eufy را در کنار خود دارید ، ردیابی وزن و سایر جزئیات مهم سلامتی از جمله چربی بدن ، توده بدون چربی ، توده استخوانی و چربی احشایی بسیار آسان است .

این ترازو مدرن اطلاعات ردیابی سلامت را برای 16 کاربر ذخیره می کند. همچنین در برنامه EufyLife به داشبورد شخصی شما متصل می شود و به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بسنجید. کاربران عاشق طراحی براق و تجربه کاربری عالی هستند.

هم اکنون خریداری کنید
6
بهترین برای خانم های باردار: ترازو هوشمند Wi-Fi QardioBase2
ترازو هوشمند QardioBase2 Wi-Fi Smart نه تنها شاخص های کلیدی سلامت مانند وزن و ترکیب بدن را اندازه گیری می کند ، بلکه برای هر کسی که یک وسیله پزشکی کاشته شده و خانم های باردار داشته باشد نیز بی خطر است. این ترازو هوشمند هنگام قدم گذاشتن اعضای مختلف خانواده را به رسمیت می شناسد و با چهره ای خندان و نام آنها از آنها استقبال می کند.

ترازو به صورت یکپارچه با برنامه Qardio همگام سازی می شود ، ضمن حفظ سابقه شخصی شما در حالی که سابقه ای دقیق از همه چیز از BMI تا توده استخوان در اختیار شما قرار می دهد ، حفظ می شود. کاربران عاشق حالت بارداری هستند که به مادران انتظار می تواند هر هفته پیشرفت خود را ردیابی کند و حتی در کنار داده های خود تصاویر اضافه کند.

هم اکنون خریداری کنید
7
بهترین سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل: ترازو حمام Rev Ozeri
اگر سبک مدرسه قدیمی را دوست دارید ، این جعلیات آنالوگ ترازو مناسبی برای شماست. از لحاظ عملکردی ، هیچ چیز پیرمردی در مورد ترازو حمام Ozeri Rev وجود ندارد . کاربران عاشق ظاهر براق ، یکپارچهسازی با سیستمعامل و صفحه نمایش دیجیتال LCD با خواندن آسان هستند ، که حدس می زند از خواندن شماره گیری استفاده کنید.

این ترازو دارای لهجه های کرومی و یک بستر بزرگ است که می تواند کاربران را تا 400 پوند جای دهد. فناوری StepOn بلافاصله خواندن را ایجاد می کند بدون اینکه شما را مجبور به فعال کردن ترازو کند.

هم اکنون خریداری کنید
8
بهترین ترازو برای کاربران Fitbit: ترازو حمام دیجیتال بلوتوث RENPHO
مطمئنا ، شما می توانید بیشتر برای بدست آوردن ترازو Fitbit Aria هزینه کنید ، اما 9،000 کاربر پنج ستاره این گزینه جایگزین بودجه دوستانه تر داده اند. کاربران در مورد نحوه کار ترازو دیجیتال بلوتوث RENPHO یکپارچه با دستگاه های Fitbit خود ، به راحتی با برنامه Fitbit همگام سازی می کنند تا بتوانند 13 اقدامات مختلف را ردیابی کنند و پیشرفت خود را در طول زمان ثبت کنند.

Fitbit ندارید؟ جای نگرانی نیست – همچنین برای هر کسی که از Apple Health ، Samsung Health یا Google Fit استفاده می کند ، انتخاب خوبی است.

هم اکنون خریداری کنید
9
بهترین ترازو فولاد ضد زنگ: ترازو حمام دیجیتال استیل ضدزنگ Etekcity
بسیاری از شیشه های ورزشی ترازو امروزی با لهجه های فلزی. اگر ظاهر و ماندگاری از فولاد ضد زنگ را ترجیح می دهید ، ترازو حمام استیل Eteckcity سبکی را که می خواهید ارائه می دهد. بیش از 1000 کاربر به آن پنج ستاره می دهند و از دوام و سهولت تمیز کردن در میان ویژگی های مورد علاقه خود است.

ترازو به صورت خودکار کالیبره می شود ، بنابراین آماده است تا به محض بیرون کشیدن از جعبه ، از شیوه زندگی سالم شما پشتیبانی کند. صفحه نمایش دیجیتال بزرگ نیز به راحتی قابل خواندن است.

هم اکنون خریداری کنید
10
بهترین ترازو مکالمه: ترازو حمام الکترونیکی تیلور
با استفاده از ترازو گفتگوی الکترونیکی تیلور ، می توانید تمام جزئیات مورد نیاز خود را حتی با چشمان بسته دریافت کنید. به راحتی از کیلوگرم به پوند با ترازو محکم و با خیال راحت در جای خود قرار بگیرید.

بیش از 300 کاربر به آن امتیاز پنج ستاره داده اند. دقت ، حجم قابل تنظیم و سادگی باعث شده تا از ویژگی هایی که برای قیمت متوسط ​​می گیرید ، صرفه جویی کنند. از دوام و ظاهری دلپذیر به آن بیفزایید ، و سخت گرفتن این گزینه برای هر کسی دشوار است ، خصوصاً کسانی که دارای نقص بینایی هستند.