بهترین برند چرخ گوشت

4- چرخ گوشت خانگی برقی دارای خنک کننده با هوا ثبت شده STX International STX-3000-MF
STX International STX-3000-MF Megaforce Patented Air Cooled Electric Meat Grinder
مشاهده در آمازون
ویژگی های برجسته
خروجی 3000W
3 سرعت (ریز ، متوسط ​​، درشت)
سوئیچ توقف / تنظیم مجدد (با قطع کننده مدار)
3 تیغه برش فولاد ضد زنگ
صفحه لوبیا اصلاح شده
1 بسته لوله سوسیس (3)
1 دلبستگی کوب
قیف و قیچی تغذیه آلومینیوم
صفحات برش فولادی
ضمانت 3 ساله
چرخ گوشت خانگی برقی منسوج شده STX International STX-3000-MF همه چیز شما می خواهید در چرخ گوشت و سپس برخی از آن است. این واحد دارای یک اندازه استاندارد استاندارد شماره 12 است که از آلومینیوم ساحل ساخته شده است. همچنین شما می توانید سه تیغه برش از جنس استنلس استیل و 3 اندازه متفاوت از صفحات سنگ زنی فولاد با وزنه دریافت کنید. بسیاری از تیغه ها و لوازم جانبی اضافی ، تهیه کباب ، سوسیس یا خرد کردن گوشت را آسان می کند.

علاوه بر این ویژگی های ایمنی مانند قطع کننده مدار داخلی ایمنی بهتری را در هنگام استفاده ایجاد می کند.  اگر در حال حاضر تحت تأثیر STX International STX-3000-MF Megaforce Patent Air Electric Cooled Meetaforce ، خسته شده اید ، تحت تأثیر قرار نگرفتید ، پس باید باشید. آسیاب STX-3000-MF همچنین دارای سیستم خنک کننده القایی هوای گاو است که همچنین به نظر می رسد اولین بار در جهان باشد و همین امر باعث می شود چرخ چرخ گوشت الکتریکی منقل برقی STX International STX-3000-MF Megaforce Patent Air Cooled Air Electric Cooled Air Special special.

جوانب مثبت
فقط چرخ برای ویژگی های سیستم خنک کننده القایی هوای گاو ثبت شده
با مواد با کیفیت عالی بسازید
منفی
لوازم جانبی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیست
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید
5 آسیاب برقی و تولید سوسیس برقی Sunmile SM-G31 ETL
Sunmile SM-G31 ETL Electric Meat Grinder and Sausage Stuffer Maker
مشاهده در آمازون
ویژگی های برجسته
خروجی 800w
عملکرد روشن / خاموش
سینی با ظرفیت زیاد
1 سال گارانتی
کسانی که به دنبال چرخ گوشت قیمت معقول هستند ، یکی از چرخ های گوشت برقی Sunmile SM-G31 ETL و چرخ گوشت چرخ کرده کالباس را پیدا کنند. این چرخ گوشت به گونه ای طراحی شده است که به روزرسانی دستگاه چرخ دستی است و به کاربر اجازه می دهد به لطف موتور قدرتمند 800W خود گوشت را به خوبی کار کند. SM-G31 می تواند حداکثر 150 پوند گوشت خام در ساعت را خرد کند. یک سوئیچ روشن / خاموش که به خوبی در آن قرار گرفته ، کارکرد آن را آسان می کند.

Sunmile برای 20 سال گذشته در حال تولید محصولات عالی بوده و استندآزمایی و تولید گوشت چرخ گوشت و کالباس برقی Sunmile SM-G31 ETL نیز از این قاعده مستثنی نیست. ساختار این چرخ محکم و محکم است. همچنین دارای جعبه دنده ای است که در حین خرد کردن گوشت از هرگونه مقاومت در مراقبت می کند.

شما همچنین سوئیچ ایمنی دریافت می کنید که در مواقع اضطراری برق را قطع می کند تا از فرسودگی جلوگیری شود. آسیاب برقی و کالباس برقی Sunmile SM-G31 ETL Make به راحتی سزاوار جایگاه خود در لیست ماست و علاوه بر این از هر آشپزخانه ای می باشد.

جوانب مثبت
طراحی فشرده
بسیاری از پیوستها
قیمت عالی
پاک شوندگی راحت
منفی
مسائل مربوط به دوام
دکمه معکوس وجود ندارد
بسیاری از پیوستها می توانند باعث شود که کنار هم قرار گیرند
برای خرد کردن سریع گوشت باید در تکه های کوچک خرد شود
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید
6 چرخ گوشت برقی Weston Pro Series 22
Weston Pro Series 22 Electric Meat Grinder
مشاهده در آمازون
ویژگی های برجسته
خروجی 750W
موتور دائمی روغن کاری شده
محافظ سینی عملکرد معکوس
چاقو سنگ زنی از جنس استنلس استیل
دو صفحه سنگ زنی
مجموعه ای از سه قیف چاشنی سوسیس
قیف استیک استیل ضدزنگ
سرعت بالا پر کردن جوهر
ضمانت محدود 2 ساله
اگر به دنبال چرخ گوشت سنگین وزن هستید که بتواند مقادیر زیادی گوشت را با سهولت نسبی خرد کند ، خرید دستگاه چرخ گوشت باید چرخ گوشت برقی Weston Pro Series 22 درست در کوچه شما قرار داشته باشد. چرخ گوشت برقی Weston Pro Series 22 با قدرت تقریباً 0.5 اسب بخار کار می کند و قادر است مقادیر زیادی گوشت زمینی را برای همبرگر ، برات و پر کردن سوسیس تحویل دهد. چرخ دستی دارای سه صفحه و اتصالات سنگ زنی است که به منظور افزایش کارایی سنگ زنی آن طراحی شده است.

چرخ گوشت گوشت برقی Weston Pro Services 22 دارای یک دسته محکم ، ساخت و سازه های فلزی ضد زنگ و ویژگی هایی مانند عملکرد معکوس ، قیف استیک استیل 10 میلی متری استوان و پر کننده سرعت پر سرعت است که باعث می شود کالباس ها را به راحتی پر نکنید. همچنین یک محافظ سینی برای ایمن نگه داشتن دست کاربر در حین کار وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>