ایمپلنت کل دهان

هنگامی که تمام یا بیشتر دندان های خود را از دست داده اید و می خواهید ایمپلنت سایت ایمپلنت دندان آنها را به بهترین شکل جایگزین کنید ، درمان مورد نیاز شما یک جراحی کامل ایمپلنت دهان است. شرایط خاصی وجود دارد ایمپلنت که ترمیم کامل دندان با ایمپلنت اکیداً ممنوع است ، در برخی موارد ، درمان ایمپلنت دندان برای کل دهان با برخی اقدامات احتیاطی انجام می شود … (بیشتر بخوانید)

آیا همه می توانند دندان های خود را کاشته کنند؟
اگر شما علاقه مند به جایگزینی یا از بین رفتن دندان ها هستید ، کاشت ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. بیشتر افراد کاندیداهای خوبی برای کاشت دندان هستند. بهترین روش برای تعیین کاندیدای کاشت شما مراجعه به متخصص ایمپلنت است. به احتمال زیاد ، متخصص ایمپلنت به دنبال معیارهای زیر و همچنین محل دندان ایمپلنت از دست رفته شما خواهد بود تا تعیین کند که آیا کاشت بهترین راه حل برای شما است. یک کاندید مناسب برای کاشت دندان باید موارد زیر را داشته باشد: … (بیشتر بخوانید)

کاشت دندان از چه موادی ساخته شده است؟
کاشت از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده است. کاشت های تیتانیوم برای مقاومت در برابر جویدن روزانه بسیار قوی هستند. به دلیل وزن کم ، به عنوان ماده ای برای کاشت دندان انتخاب شده است و هیچ واکنشی به آهن ربا یا سایر موارد نشان نمی دهد. تیتانیوم یک ماده زیست سازگار است که توسط بدن پذیرفته می شود و به عنوان یک پایه قوی ایمپلنت برای جایگزینی دندان عمل می کند. استخوان طبیعی شما با اتصال یا اتصال به تیتانیوم ، ایمپلنت را در محل خود نگه می دارد. طبق تحقیقات دندانپزشکی ، تعداد کمی از بیماران به تیتانیوم حساسیت دارند. زیرکونیوم (سرامیک) یک گزینه جایگزین برای ایمپلنت های موجود در بازار دندان است.

کاشت دندان فوری چیست؟
ایمپلنت فوری دندان روشی برای جایگزینی دندانهای از دست رفته است که در آن یک فرآیند کاشت دندان در یک جلسه انجام می شود. مراحل کاشت دندان شامل قرار دادن پایه ایمپلنت ، اتصال پایه و تاج دندان ایمپلنت است. در یک ایمپلنت دندانی معمولی ، بین مراحل اول و دوم 3 تا 6 ماه فاصله وجود دارد. در کاشت فوری ، این مراحل در یک جلسه انجام می شود.

بهترین متخصص کاشت دندان
چگونه بهترین متخصص کاشت دندان را می شناسیم که مهارت لازم برای انجام کاشت دندان با کیفیت را دارد؟ اولین چیزی که باید درک کنید تفاوت دندانپزشکان آموزش دیده با ایمپلنت و متخصصان ایمپلنت دندان است. دندانپزشکان عمومی همچنین می توانند دوره های آموزشی را برای دریافت ایمپلنت های دندانی معتبر بگذرانند ، اما آموزش ایمپلنت آنها – اگرچه کافی است – اما معمولاً برای جراحان و پریودنتیست ها عمیق نیست. اگر به کاشت دندان نیاز دارید ، بهتر است متخصص کاشت دندان انتخاب کنید که بیش از یک دندانپزشک عمومی باشد.

متخصصان کاشت دندان دانش و تجربه بیشتری در زمینه کاشت دندان دارند. کاهش عوارض جانبی ایمپلنت ممکن است بهترین دلیل برای انتخاب متخصص ایمپلنت دندان به جای دندانپزشک عمومی برای انجام جراحی ایمپلنت دندان باشد. هرچه دانش و تجربه متخصص کاشت دندان بیشتر از دندانپزشک عمومی باشد ، عوارض کمتری در کاشت ایمپلنت ایجاد می کند. متخصص ایمپلنت دندان شما باید در زمینه ایمپلنت های دندانی به درستی آموزش ببیند. این بدان معناست که یک متخصص ایمپلنت دندان پس از دریافت دکترا در زمینه کاشت بیش از 300 ساعت آموزش را گذرانده است. هنگام انتخاب متخصص کاشت دندان مناسب برای کاشت ، بهتر است از متخصص ایمپلنت ، متخصصان و کلینیک یا کارمندان دندانپزشکی ایمپلنت questionsال کنید. (بیشتر بخوانید)