انواع پرینتر لیزری

وصل شوید
خرید پرینتر لیزری شما اکنون می تواند به اندازه سایر وسایل الکترونیکی شما متصل شود و با دستگاههای مختلف اتاق یا هر جای دنیا ارتباط برقرار کند. برخی از خرید پرینتر لیزریها به شما امکان چاپ با استفاده از اتصال بی سیم را می دهند. همچنین ممکن است بتوانید از طریق رایانه راه دور اسناد را به خرید پرینتر لیزری خانگی خود ارسال کنید.

  1. اشتراک گذاری بدون کابل: اکثر خرید پرینتر لیزریهای خانگی امکان چاپ بی سیم از طریق WiFi را دارند. این به شما امکان می دهد از لپ تاپ یا تلفن چاپ کنید حتی بدون اینکه به شبکه WiFi خود وارد شوید.
  2. چاپ بدون رایانه: برخی از مدل ها می توانند عکسها را مستقیماً از کارت حافظه دوربین خود چاپ و بارگیری کنند ، و یک خرید پرینتر لیزری با ویژگی بنام PictBridge می تواند مستقیماً از یک دوربین دیجیتال متصل شود. برخی از خرید پرینتر لیزریها Wireless PictBridge ، همچنین به عنوان Wi-Fi Direct شناخته می شوند ، که به شما امکان می دهد مستقیم از یک دوربین سازگار از طریق شبکه WiFi چاپ کنید.
  3. چاپ از هر نقطه: این فناوری جدید به شما امکان می دهد تا پرینتر خود را مستقیماً به وب وصل کنید. شما می توانید به هر کسی که انتخاب کرده اید اجازه چاپ در خرید پرینتر لیزری خانه یا محل کار خود را بدهد. خدماتی مانند Google Cloud Print از تلفن ، رایانه لوحی ، نوت بوک و سایر دستگاههای متصل به وب کار می کنند.

فاکتور در هزینه های جوهر
جوهر پرینتر ممکن است یکی از گرانترین مایعاتی باشد که خریداری می کنید ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید بسیاری از آن هرگز به صفحه ختم نمی شود. خرید پرینتر لیزریها برای نگهداری معمول از جوهر استفاده می کنند. برای اینکه دریابید کدام مدل از این کالای گرانبها بیشترین استفاده را می کند ، ستون Maintenance Ink Use را از رتبه بندی های خرید پرینتر لیزری ما ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>