اسانس با استفاده از در خانه

[ad_1]

ملزومات نفت با استفاده از در این خانه شامل مبارزه با بوی, ساخت رفوی محصولات, افزایش آروماتراپی و دفع مشترک حشرات. ملزومات روغن نیست, همان, عطر, عطر یا عطر گل روغن. به جای مصنوعی حاوی مواد تشکیل دهنده آنها حاوی جوهر واقعی از گیاه که از آنها استخراج شد.

این عطر دلپذیر از روغن های ضروری کمک خواهد کرد که برای مبارزه با بوی در خانه است. آبپاش دو تا سه قطره از روغن نارنجی در زباله ها می تواند از بین بردن بوی توهین آمیز. یا آبپاش سه تا چهار قطره از سنبل هندی را در کاسه توالت مسدود خواهد شد ناخوشایند حمام اثری ندارد. برای ورق که بوی تازه زمانی که آنها می آیند از ذخیره سازی نم نم سه تا چهار قطره از روغن اسطوخودوس را روی یک حوله کاغذی و پهلو, حوله کاغذی به خورده منسوجات خانگی.

روغن های ضروری استفاده می شود در خانه ساخته شده رفوی محصولات. برای گرد ساده, مشاغل پر کردن یک بطری اسپری با آب و چند قطره روغن لیمو. اسپری بر روی سطح و پاک پاک. برای موثر کف پاک کننده مخلوط دو قسمت مساوی آب و سرکه در بطری. اضافه کردن 15 قطره از روغن نعناع و خوب تکان دهید. درخواست به طور مستقیم به کف و پاک کردن با آب پاک.

بسیاری از صاحبان خانه و استفاده از آنها برای آروماتراپی. برای یک حمام آرامش بخش استفاده از این دستور العمل های ارائه شده توسط آروماتراپی محل: مخلوط پنج قطره در هر یک از رایحه بابونه و لیمو روغن به همراه یک قطره از روغن بادام. برای آروماتراپی در اطراف خانه در نظر خرید یک دیفیوزر به گسترش بوی دلپذیر در سراسر اتاق های مختلف.

اسانس ممکن است دفع خانواده حشرات. مثلا جای نعناع در entryway به نگه داشتن مورچه ها از ورود به صفحه اصلی. با استفاده از یک پارچه مرطوب با 10 قطره روغن اسطو خودوس عادی یا سنبل هندی برای پاک کردن یک پنجره کمک خواهد کرد که برای دفع مگس. برای کک و پر کردن بطری با آب و چند قطره عرق نعناع نعناع و اسطوخودوس یا سنبل هندی روغن.

بسیاری از خط توزیع کنندگان ارائه روغن های ضروری است اما نه هر توزیع کننده باعث می شود روغن های با کیفیت بالا. برخی از فروشندگان عرضه خواهد شد نمونه ها است که به مشتریان اجازه می دهد سعی کنید از محصولات قبل از خرید آنها. همچنین شرکت های خوب را با ارائه اطلاعات در روغن گیاه شناسی به نام روش استخراج و کشور مبدا. علاوه بر این مشتریان باید نگاهی به قیمت چند روغن به اطمینان حاصل شود که فروشندگان به فروش نیست همه روغن های خود را در همان قیمت. روغن های مختلف بیشتر ارزش و قیمت خود را باید منعکس کننده ارزش خود را.

روغن های ضروری باید استفاده می شود هرگز بر روی پوست خود را رقیق فرم. همچنین برخی از روغن ها باید اجتناب شود توسط زنان باردار یا کسانی که مبتلا به آسم, بیماری صرع یا شرایط پزشکی دیگر است. مصرف کنندگان ممکن است سوالات مستقیم به واجد شرایط آروماتراپی پزشک و یا به یک پزشک. همچنین بسیاری بر روی خط پایگاه داده حاوی اطلاعات در مورد روغن های ضروری استفاده در خانه و هر متصل احتیاطی.

[ad_2]