آنچه آتش نشانی برای استقرار خود مناسب است?

[ad_1]

ایمنی ضروری است در هر استقرار. است که چرا بسیاری از صاحبان ساختمان به دنبال راه هایی برای اطمینان از سرمایه گذاری های خود را امن هستند. برای یک, استخدام یک پیمانکار قابل اعتماد و شرکت ساخت و ساز مهم است برای اطمینان از ساخت و ساز این پروژه انجام شده است به درستی. بعد با همکاری یک بازرس می تواند کمک به خلاص شدن از شر معیوب و خطرناک موارد در ایجاد. سرمایه گذاری در دستگاه ایمنی نیز باید. وقتی که می آید به ایمنی دستگاه های, یکی از محبوب ترین است آتش خاموش.

بیشتر از زمان ساختمان و صاحبان خانه فکر می کنم همه خاموش هستند. متاسفانه متعددی وجود دارد که آتش خاموش را انتخاب کنید که در برخورد با طبقات مختلف از آتش است. در زیر برخی از موارد ،

آب

در روز وجود دارد که تنها یک نوع کپسول آتش نشانی آب آتش. آب نشانی تمیز و آسان برای استفاده و ارزان برای دوباره پر کردن و هیچ برگ تند و زننده مهم باقی مانده است. این نوع خاموش کننده ایده آل برای کلاس یک آتش سوزی. این نوع خاموش کننده دارای یک 13A امتیاز. این امتیاز نشان می دهد حجم آتش آن است که قادر به خاموش کردن.

Hydrospray

بعدی نوع محبوب نشانی است hydrospray. این نوع خاموش کننده ویژه با استفاده از مواد افزودنی شیمیایی است که آن را بیشتر موثر در مقابله با کلاس یک آتش سوزی. با علاوه بر این از ویژه مواد شیمیایی hydrospray نیز سبک تر که مسئولیت رسیدگی به. علاوه بر آن یک 21A آتش امتیاز بالاتر از آب نشانی است. Hydrospray سیستم های آتش خاموش را نازل ویژه برای ارائه بهتر دقت و محدوده.

CO2

دی اکسید کربن کپسول آتش نشانی هستند ایده آل برای یک آتش سوزی مربوط به تجهیزات برق از گاز خاموش شعله های آتش بدون ترک هر مانده. در صورتی که شما در حال برنامه ریزی برای نصب این نوع خاموش کننده در بیمارستان و یا مراکز درمانی شما نیاز به انتخاب کردن برای غیر مغناطیسی CO2 خاموش برای جلوگیری از تداخل با دستگاه های پزشکی. جدای از آن, CO2 آتش نشانی: سیستم های در دسترس هستند در ظروف بزرگ است که ایده آل برای سایت های با ماشین آلات بزرگ اتاق کامپیوتر یا سوئیچ ،

فوم

فوم خاموش در حال کارآمد و موثر آتش نشانی تجهیزات برای کلاس A و B آتش سوزی. متاسفانه این نوع از خاموش کردن سیستم است که بد بو و چسبنده به علت استفاده از پروتئین های حیوانی در قدیمی فوم خاموش. از امروز فوم آتش نشانی سیستم همچنین شامل فیلم آبی تشکیل فوم, همچنین شناخته شده به عنوان AFFF. با این راه حل فوم را نمی خواهد انجام برق اگر آن را به طور تصادفی پاشیده بر تجهیزات الکتریکی.

ABC پودر

پودر آتش خاموش سیستم معمولا شامل چند منظوره آتش نشانی پودر است که مناسب برای استفاده در کلاس های A, B, C و آتش سوزی. به عنوان یک نتیجه از این نوع خاموش کننده استفاده می شود در طیف گسترده ای از مکان های از کارخانه به وسایل نقلیه و انبار و خانه است.

با دانستن همه این حق پیدا کردن نشانی برای استقرار خود را آسان تر و کارآمد تر. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>