آموزش طراحی چت روم

آموزش طراحی چت روم

طراحی چت روم

همانطور که در پست بهترین گروه های طراحان چت در ایران قول داده ام ، امروز قصد دارم نحوه تنظیم و پیکربندی چت باران شخصی با عملکردهای کامل را در این پست به شما آموزش دهم. بدانید برای کار با هاست چه مهارت هایی لازم است ، به عنوان مثال ، ایجاد و پیکربندی بانک اطلاعاتی و بارگذاری پرونده در مدیر فایل میزبان. و معمولاً همه وب مسترها حداقل دانش لازم برای کار با هاست را می دانند.

با این حال ، این آموزش به گونه ای انجام شده است که به کوچکترین موارد ذکر شده است.

در حال حاضر یکی از بهترین نسخه های پشتیبان تهیه شده برای طراحی و اجرای چت ها و اسکریپت های پشتیبان ، نسخه 3.5 طراحی Fadak است که می توانید از این لینک بارگیری کنید.

اگر به دنبال یک هاست مناسب برای شروع این کار هستید ، توصیه می شود این لینک را دنبال کنید و شرکت پردازش داده خالص افروز را انتخاب کنید.

البته دوستان ، توجه داشته باشید که اگر می خواهید یک باران چت را به صورت تخصصی شخصی سازی کنید ، طراحی خود توصیه نمی شود زیرا معمولاً چنین بکاپ های رایگان نسخه اصلی و آزمایشی هستند و حاوی اشکال و پوسته هستند. علاوه بر این ، برخی از پرونده ها باید در دسترس باشند. در میزبان مشخص شد که فقط طراحان گپ این دسترسی ها را می دانند ، بنابراین به دلایل امنیتی ، بهتر است طرح چت را به گروه های چت واگذار کنید.

با استفاده از این راهنما می توانید اتاق چت شخصی خود را ایجاد کرده و سپس اتاق گپ ایجاد شده را به صورت رایگان به تیم توسعه منتقل کنید تا بتوانید با کمترین هزینه 

1. نسخه پشتیبان تهیه چت مورد نظر را در مدیر فایل خود بارگیری و استخراج کنید.

با استفاده از این راهنما می توانید اتاق چت شخصی خود را ایجاد کرده و سپس اتاق گپ ایجاد شده را به صورت رایگان به تیم توسعه منتقل کنید تا بتوانید با کمترین هزینه صاحب چت شوید

******************(*(*

1. نسخه پشتیبان تهیه چت مورد نظر را در مدیر فایل خود بارگیری و استخراج کنید.

2. فایلهای استخراج شده را به File File Manager منتقل کنید.
3. فایل پیکربندی را پیدا کنید. البته در این نسخه پشتیبان ، مسیر فایل config.php را می دانم ، اما معمولاً در بک آپ ها و اسکریپت های مختلف این مسیر متفاوت است. بهترین روش برای یافتن این پرونده از طریق صفحه بالای میزبان است ، همانطور که در شکل نشان داده شده است.
4. پس از پیدا کردن پرونده پیکربندی ، این پرونده را مطابق با آموزش عکس پیوست ویرایش کنید.

5- اطلاعات پایگاه داده خود را که قبلاً در این پرونده ایجاد کرده اید وارد کنید. اگر نمی دانید که چگونه یک بانک اطلاعاتی را روی هاست ایجاد کنید ، می توانید با یک جستجوی ساده آن را یاد بگیرید!
از این مرحله به بعد ، آموزش مربوط به تنظیمات پایگاه داده است ، که ما آن را مرحله دوم طراحی و نصب بکاپ یا اسکریپت اتاق چت می نامیم!

1. از طریق منوی اصلی میزبان خود وارد بخش phpmyadmin شوید.
2. مطابق شکل ، بانک اطلاعاتی مورد نظر خود را که قبلاً برای این اسکریپت ایجاد کرده اید انتخاب کنید.
3- بعد از انتخاب دیتابیس ، گزینه import را از نوار بالای صفحه phpmyadmin انتخاب کرده و پرونده SQL را که معمولاً جداگانه در کنار نسخه پشتیبان برای بارگیری قرار می گیرد ، مطابق شکل ، و دکمه go در انتهای آن بارگذاری کنید. صفحه. انتخاب کنید.

4- مدتی صبر کنید تا فایل پشتیبان SQL بارگذاری شود و پایگاه داده تنظیم شود ، اما حتما مطابق شکل گزینه ها را انتخاب کنید!

5- بعد از انجام صحیح این مرحله ، این پیام معمولاً برای شما ارسال می شود

واردات با موفقیت انجام شد ، 431 نمایش داده شد اجرا شد.

6. مطابق شکل ، بانک اطلاعاتی مورد نظر خود را که قبلاً برای این اسکریپت ایجاد کرده اید ، انتخاب کنید.
7. این بار از طریق نوار بالای صفحه ، بخش عملیات را انتخاب کرده و مطابق شکل نوار کشویی ، کولاسیون را به utf8-persian-ci تغییر دهید. این بخش یکی از مهمترین بخش ها است ، اگر شما در چت فونت فارسی کار نمی کنید اتاق شما به عنوان علامت سؤال نمایش داده می شود (؟؟؟) پس از انجام تنظیمات ، دکمه برو را انتخاب کنید.

تبریک می گویم ، اتاق گپ شما توسط شما ساخته شده است و با وارد کردن آدرس دامنه خود در مرورگر ، می توانید وارد اتاق گپ شوید ، همانطور که دیدید خیلی سخت و دشوار نبود ، با این وجود اگر سؤالی در این باره دارید در بخش نظرات این پست اطلاعاتی را که می خواهم قرار دهید ، به شما پاسخ می دهم.

نمونه چت روم طراحی شده

نمونه چت روم طراحی شده توسط این آموزش برای مشاهده باران چت اینجا وارد شوید و از باران چت دیدن فرمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>