آرامش با مطالعه کتاب در بحران ها

در طی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه ، گزارش هایی مبنی بر افزایش خرید کتاب دانشگاهی و رمان های کلاسیک مانند پروس ، دیکنز و رمان هایی مانند طاعون آلبر کامو گزارش شده است. در روزهای قرنطینه ، مردم رمان های بسیار طولانی می خوانند که در زمان های دیگر وقت خواندن ندارند و بسیاری در این مدت رمان می نویسند. گزارش های سازمان های آماری نشان می دهد که همه ژانرهای ممکن ، از جرم گرفته تا رمانتیک ، توسط مردم خوانده شده است ، اما یک نویسنده انگلیسی معتقد است که کتاب های کودکان بهترین همراه برای افراد در قرنطینه است.

پخش کتاب دانشگاهی

آماندا کریگ  ، نویسنده انگلیسی ، هنگامی که پخش کتاب دانشگاهی توانست رمان هایی را که برای کودکان در تنهایی نوشته شده بخواند و از عهده بیماری برآید ، به تجربه خود در زمینه سرطان اشاره می کند. او هزاران فکر و ترس پوچ در مغز خود را طی سالها مبتلا به سرطان تجربه کرده است و در لحظات ناامیدی تا مرگ ، با خرید کتاب دانشگاهی و خواندن کتاب های کودکان بر ناامیدی خود غلبه کرده است. وی می گوید که در دوران بیماری خود پخش کتاب دانشگاهی و کتاب باغ مخفی را خواند که محتوای آن باعث شد دیگر به مرگ فکر نکند و در عوض به بازگرداندن سلامتی خود و پخش کتاب دانشگاهی بپردازد.

خرید تلفنی کتاب دانشگاهی

کریگ که اخیراً نویسنده Brown Little با قانون طلایی است ، در مورد محتوای کتاب های کودکان نوشت: “برخلاف ژانرهای دیگر که می توانند باعث ترس یا ناامیدی خرید تلفنی کتاب دانشگاهی شوند و مردم را به چالش بکشند ، داستان های کودکان محتوای امیدوارکننده ای دارند خرید تلفنی کتاب دانشگاهی.” و اگرچه با مخاطبان كودكان خرید تلفنی کتاب دانشگاهی نوشته شده است ، اما آمار نشان می دهد كه خرید کتاب دانشگاهی بزرگسالان از خواندن آن خوشحال می شوند و امیدوارتر به زندگی می شوند.

خرید کتاب دانشگاهی دست دوم

این نویسنده بریتانیایی که خرید کتاب دانشگاهی دست دوم به عنوان ستون نویس روزنامه های انگلیسی مانند لندن تایمز نیز فعالیت می کند ، نوشت: ” خرید کتاب دانشگاهی دست دوم شاید برای مخاطبان باور به رمان های کلاسیک دشوار باشد ، اما خرید کتاب دانشگاهی کتاب های کلاسیک کودکان نیز دارای محتوای امیدوارکننده تری نسبت به ژانرهای دیگر هستند.” مجله ادبی خرید کتاب دانشگاهی دست دوم. آنها بهترین دوست و همراه مردم در زمان جنگ و بحران هستند و می توانند باشند.

خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان

در بیشتر داستان ها و رمان هایی که برای کودکان نوشته شده است خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان ، نویسندگان خرید کتاب دانشگاهی می توانند در مورد شیاطین و جادوگران صحبت کنند ، اما پایان داستان خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان به نور گسترش می یابد و در جایی پایان می یابد که لبخند رضایت در لب های مخاطب نقش بسته است. در  خرید کتاب دانشگاهی با ارسال رایگان داستان جادوگر اوز ، قهرمان داستان داستان دوروتی آخرین مکان امن در خانه را پیدا می کند و می گوید جایی بهتر از خانه وجود ندارد.

سایت ایران پیپر